 This is a link to the product ALEDC52N/480/PCS4 ALEDC52N/480/PCS4
Area Light 52W Cutoff Led Neutral + 480V Pcs Bronze
 This is a link to the product DLTRIM/R6RB-BN DLTRIM/R6RB-BN
Recessed Retrofit Downlight Trim 6" Round Baffle Brushed Nickel