 This is a link to the product ALEDFC104/BL ALEDFC104/BL
Area Lights 14309 Lumens Aled 104W Full Cutoff 5000K Pole Mount Bilevel Bronze
Aled 170-220-260W T4 4000K Neutral Arm Wattstop 40Ft Lens Bronze
Landscape 1326 Lumens Bollard Round 32" 12W Led 4000K Neutral 90 Degrees Bronze