 This is a link to the product ALEDL3TNW/480/WS2 ALEDL3TNW/480/WS2
Aled 170-220-260W T3 4000K Neutral 480V Arm Wattstop 20Ft Lens White
Nd22 8In Round Trim Haze Cone White Flange
Roadway Lights 17213 Lumens Type Ii 150W 4000K 120V-277V Slipfitter Mount Swivel Photocell Bronze