 This is a link to the product ALEDM5TSFW/480/7PR ALEDM5TSFW/480/7PR
Aled 78-90-150W T5 5000K Cool 480V W/Sf 7Pin Recept White
 This is a link to the product VXCB VXCB
Outdoor Accessory Weatherproof Round Box 1/2 Inch Black No Cover
 This is a link to the product MAB MAB
Poles Bracket Right Angle Wall Mount 8 1/2 Inch X 8 Inches
 This is a link to the product STRP4/E STRP4/E
Strip 4Ft 20/15/10W Single Tube 3500/4000/5000K White Battery Backup 120-277V
Vaporproof 200 Pendant 1/2 Inch Silver Glass Globe Cast Guard
Architectural 265 Lumens Halvs Forward & Up/Down Light 14W 90Cri 2700K Linen Stone Lens Satin Nickel Finish Lightcloud Controller Battery Backup