 This is a link to the product ALEDXL3TWM/480/WS4 ALEDXL3TWM/480/WS4
Aled 300-345-385W T3 5000K Cool 480V Wall Mt Wattstop 40Ft Lens Bronze
Area Lights 10594 Lumens Ivaft Forward Throw 94W Wall Mount 70Cri 5000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor