 This is a link to the product ALEDXL5TNW/480/WS2 ALEDXL5TNW/480/WS2
Aled 300-345-385W T5 4000K Neutral 480V Arm Wattstop 20Ft Lens White
 This is a link to the product A17-RW ARM A17-RW ARM
A17 Roadway Arm
Area Lights 4342 Lumens Ivat3 Type Iii 38W Wall Mount 70Cri 4000K Black 120V-277V 0-10V Dimming