 This is a link to the product ARBAY2-145N/E2 ARBAY2-145N/E2
Aerobay 2Ft 145W 4000K 120-277V Dimmable Battery White
Landscape 84 Lumens Steplight Recessed Vertical 3W 120V 2700K Trimless White