 This is a link to the product ARBAY3-215N/E2 ARBAY3-215N/E2
Aerobay 3Ft 215W 4000K 120-277V Dimmable Battery White
Wall Packs 3441 Lumens W34 30W 80Cri 3000K 480V 0-10V Dimming