 This is a link to the product ARBAY3-275N/PIR ARBAY3-275N/PIR
Aerobay 3Ft 275W 4000K 120-277V Dimmable Passive Infrared Sensor White
Lpack Wallpack 80W Cool Led 277V Pcs Bronze