 This is a link to the product ARBAY4-260N/LC/E2 ARBAY4-260N/LC/E2
Aerobay 4Ft 260W 4000K Neutral Led Dim 120-277V Emergency Battery Lc Control
Canopy Lights 9486 Lumens Vanled 75W 480V Frosted Lens 480V Swivel Photocell 480V Swivel Photovell White