 This is a link to the product ARBAY4-315/PIR ARBAY4-315/PIR
Aerobay 4Ft 315W 5000K 120-277V Dimmable Passive Infrared Sensor White
Area Lights 9588 Lumens Ivat3 Type Iii 94W Universal Pole Mount 70Cri 3000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor