| Watts | 3W |
| Color Temp | 2200/3000K |
| Lumens | 300 lm |
| Efficacy | 90.9 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
B11-3-E12-922/30-F-C-WGD
CDLED4PS-20W-80D940-K
IVAT4-45LWM740KU/WS2/LC
FFLEDSW/PCU
IVAT4-45LWM750ZU/WS2/LC
B11-3-E12-922/30-F-C-WGD
CDLED4PS-20W-80D940-K
IVAT4-45LWM740KU/WS2/LC
FFLEDSW/PCU