| Watts | 5W |
| Color Temp | 2200/3000K |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 90.9 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
B11-5-E12-922/30-F-C-WGD
IVAT5S-45LSF730KH
IVAFT-100LSF750WU
IVAT2-45LSF750WU
HALV10L927-FG2-SA/LC
IVAT3-100LSF740KU/WS/LC
B11-5-E12-922/30-F-C-WGD
IVAT5S-45LSF730KH
IVAFT-100LSF750WU
IVAT2-45LSF750WU