 This is a link to the product BLEDR24YW/480/D10 BLEDR24YW/480/D10
Bollard Round 42" 24W 480V Dim Led Warm 90 Deg White
 This is a link to the product RLB-EM RLB-EM
Rlb Battery Backup 8W 100-347Vac 30-60Vdc