| Watts | 150W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 18,000 lm |
| Efficacy | 120 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
IVAT4-45LPA730ZU
SHARK8-100NW/D10/LC/E2
IVAT3-100LWM750GU/WS2/LC
ALED3T105K/480/D10/PCT4
IVAT4-45LPA730ZU
SHARK8-100NW/D10/LC/E2
IVAT3-100LWM750GU/WS2/LC