| Watts | 13W |
| Color Temp | 2700K (Soft White) |
| Lumens | 1,100 lm |
| Efficacy | 85 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
ALED3T105YW/480/D10
C8R10/15/229FAUNVW
HALVS10L940-FG1-K/E2
RAILP225YNW/480/D10/WS2
ALED3T105YW/480/D10
C8R10/15/229FAUNVW