 This is a link to the product CDLED2S-10W-40D927-S CDLED2S-10W-40D927-S
Cylinders 699 Lumens Cdled 10W 2 Inches Surface Mount 90Cri 2700K Matte Silver
Area Lights 10594 Lumens Ivaft Forward Throw 94W Wall Mount 70Cri 5000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming