 This is a link to the product CDLED2WD-10W-WW935-S CDLED2WD-10W-WW935-S
Cylinders 617 Lumens Cdled 10W 2 Inches Wall Direct(Downlight) Only 90Cri 3500K Matte Silver
Arealights 17213 Lumens Aled Type Ii 8In Pole Arm 4K 150W 120V-277V 0-10V Dimming Twistlock Photocell White