 This is a link to the product CDLED2WU-10W-WW935-W CDLED2WU-10W-WW935-W
Cylinders 617 Lumens Cdled 10W 2 Inches Wall Indirect (Uplight) Only 90Cri 3500K Matte White
Remodeler 4" Square 12W Dim 80 Degrees 3000K 80 Cri Matte Cone Sil Ring