 This is a link to the product CDLED4WU-20W-80D927-Z CDLED4WU-20W-80D927-Z
Cylinders 1536 Lumens Cdled 20W 4 Inches Wall Indirect (Uplight) Only 90Cri 2700K Bronze
 This is a link to the product LCDIMMERW LCDIMMERW
Lightcloud Lc Dimmer White Wall Mount
6" Regress Wafer34 120V 5Cct 90Cri Triac Baffle Round Baffle 12Pk