 This is a link to the product CDLED6S-20W-50D935-W CDLED6S-20W-50D935-W
Cylinders 1750 Lumens Cdled 20W 6 Inches Surface Mount 90Cri 3500K Matte White
Sportlight P1 500W 5700K 2Hx2V 200-480V Black