 This is a link to the product CR10/LCBS CR10/LCBS
Lightcloud Blue Recessed 10" Round 37/30/24W 5Cct Cri90 120-277V Pir & Pc Smooth White
 This is a link to the product TSLED4/E TSLED4/E
Stairwell 4Ft 50/40/30W 3Cct 120-277V White Battery Backup 3500K/4000K/5000K
Wp3Led 55W 8300L 4000K 70Cri 0-10V Dim 120-277V Button Photocell White
Area Lights 10251 Lumens Aled Type V 78W 4000K 480V Pole Mount Twistlock Photocell Bronze
 This is a link to the product TK22SB TK22SB
Track22 Track Light Small, Black, Beam Adjustable 8/6/4W, 2700/3000/3500/4000/5000K Adjustable
 This is a link to the product JBKNOOKFA JBKNOOKFA
Undercabinet Knook Junction Box Bn