 This is a link to the product EZLED78SF/PCS EZLED78SF/PCS
Floodlights 8859 Lumens Ezled 78W Slipfitter Mount 5000K Nema 3Hx3V 120V-277V 120V Swivel Pgotocell Bronze
 This is a link to the product CR6 CR6
Recessed 6" Round 10/17/21W 5Cct Cri90 White Triac+0-10V