 This is a link to the product FALCOR230YW/D10 FALCOR230YW/D10
High Bay 230W Led Warm 4 Head Dim 120Deg Reflector White Falcor
Arealights 12307 Lumens Aled Type Ii 8In Pole Arm 3000K 105W 480V 0-10V Dimming Black