 This is a link to the product FFLED52NB44W/PCU FFLED52NB44W/PCU
Flood 6831 Lumens Ffled 52W 4X4 Photocellu Neutral Led Arm White
Arealights 11829 Lumens Aled Type Iii 8In Pole Arm 3K 105W 120V-277V 0-10V Dimming Twistlock Photocell Black