 This is a link to the product FXLED500TB33/480/D10/PCS4 FXLED500TB33/480/D10/PCS4
Flood 57009 Lumens Fxled 500W 5000K Cool Led 3Hx3V 480V Swivel Photocell 0-10V Dimming Trunnion Bronze
 This is a link to the product GR2 GR2
2" Recessed Gimbal 6W 400Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth