 This is a link to the product FXLED500TB46/480/D10 FXLED500TB46/480/D10
Flood 60739 Lumens Fxled 500W 5000K Cool Led 4Hx6V 480V 0-10V Dimming Trunnion Bronze
 This is a link to the product WFRX-6R/NL WFRX-6R/NL
6'' Dtw Wafer 13/11/9W 5Cct Night Light 120V Triac Round White Smooth