The GN2LED26NA comes with the GOOSE2A arm
Cold Weather Starting
The minimum starting temperature is -40°F (-40°C)
LED
Single multi-chip, 26W high-output, long-life LED
Driver
Constant Current, Class 2, 100-277V, 50/60 Hz, 0.48 A, THD≤20%, PF 97.9%.
Surge Protection
4 kV
Recently Viewed Products
 This is a link to the product GN2LED26NA GN2LED26NA
Decorative 1526 Lumens Gooseneck 26W 4000K 35 Inches Arm Flood No Shade Bronze