The GN4LED26YSAC11A comes with the GOOSE4A Arm
Cold Weather Starting
The minimum starting temperature is -40°F (-40°C)
Shades
11" Angled Cone Shade offered
LED
Single multi-chip, 26W high-output, long-life LED
Driver
Constant Current, Class 2, 100-277V, 50/60 Hz, 0.48 A, THD≤20%, PF 97.9%.
Surge Protection
4 kV
Recently Viewed Products
 This is a link to the product GN4LED26YSAC11A GN4LED26YSAC11A
Decorative 844 Lumens Gooseneck 26W 3000K 20 Inches High & 19 Inches From The Wall Angled Cone Spot Reflector 11 Inches Bronze
 This is a link to the product SBR10 SBR10
T10 Emergency Retrofit Tube 14.5W 3Cct 120-277V Ul924