 This is a link to the product GNLED13YRS GNLED13YRS
Decorative 508 Lumens Gooseneck 13W 3000K Rectangular No Shade Silver
Arealights 34952.7 Lumens A17 Type Iii 240W Led 480V Pole Mt 3-Pin Receptacle Shorting Cap Bronze