 This is a link to the product GNLED26NW GNLED26NW
Decorative 1672 Lumens Gooseneck 26W 4000K No Shade White
Garage Lights 3762 Lumens Dim Porto 14 Inches 30W 4000K Led 120V-277V Lightcloud Sensor Bronze