 This is a link to the product H17XXLB/480/6CPT4 H17XXLB/480/6CPT4
H17 Highbay 500/400/300W 3000K/4000K/5000K 480V 6' C + L8-20P Black
Bollard Dome 42" 18W Dim Led Neutral 90 Deg White