 This is a link to the product HALVS10L930-FG2-W/E2 HALVS10L930-FG2-W/E2
Architectural 806 Lumens Halvs Forward & Up/Down Light 14W 90Cri 3000K Frosted Lens With Grill Style 2 White Finish Battery Backup
Retrofit 6" Adj Round Dl 10W 900Lm Cri90 5Cct 120V White