 This is a link to the product HAZPAN2X2-60/MVS HAZPAN2X2-60/MVS
Hazardous Location 2X2 60W 5000K Pendant Ceiling Mount W/Mvs Sensor Gray
Remodeler 4" Square 12W Dim 80 Degrees 4000K 90 Cri Black Cone Sil Ring