 This is a link to the product HAZPAN2X4-80/E HAZPAN2X4-80/E
Hazardous Location 2X4 80W 5000K Pendant Ceiling Mount With Battery Backup Gray
Surface Flush Mounts 1200 Lumens Eco Disk Ho 6In Round 16.5W 4000K Cri90 120V White