| Watts | 100W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 13,500 lm |
| Efficacy | 135 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
HID-100-EX39-840-BYP-PT-G2
ALED4T78/480/WS2
YBLED40Y/D10/LC
CDLED2WD-10W-WW940-W
HID-100-EX39-840-BYP-PT-G2
ALED4T78/480/WS2
YBLED40Y/D10/LC
CDLED2WD-10W-WW940-W