| Watts | 100W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 15,000 lm |
| Efficacy | 150 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
HID-100-EX39-850-BYP-ADJ
IVAT5S-75LWM750KU/LC
IVAT2-75LWM750GU/WS2/LC
VAN34-60FFR/MVS/E
GUS4-50YNW/D10/LC/E2
HID-100-EX39-850-BYP-ADJ
IVAT5S-75LWM750KU/LC
IVAT2-75LWM750GU/WS2/LC
VAN34-60FFR/MVS/E