| Watts | 120W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 18,000 lm |
| Efficacy | 150 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
ALED3T125SFYK/480/WS2
ALED2T78YK/480/D10/7PR
ALED3T125SFYK/480/WS2