| Watts | 18W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 2,450 lm |
| Efficacy | 136.1 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
IVGT5C-30L740ZU/WS2/E2
SWISH34-2X4/LCBS/E
IVGT5C-30L740ZU/WS2/E2
SWISH34-2X4/LCBS/E