HID-20-H-E26-840-BYP-WP has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, HIDFA-20S-H-E26-8CCT-BYP
Return to HID-20-H-E26-840-BYP-WP| Watts | 5/10/20W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 800/1600/3200 lm |
| Efficacy | 160 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
ALED3T78NW/480/D10/WS4
IVAT5S-45LSF730GU/LC
WP1XFU29
IVGT5-30L750ZU/WS2
ALED3T78NW/480/D10/WS4
IVAT5S-45LSF730GU/LC