| Watts | 27W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 3,650 lm |
| Efficacy | 135.2 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
GN2LED26NSAD11I
RDLED2S8-WY-TB
ALED2T150RG/WS4
HALV18L930-MP-S
GN2LED26NSAD11I
RDLED2S8-WY-TB
ALED2T150RG/WS4