HID-27-EX39-850-BYP-PT has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, HIDFA-27S-EX39-850-BYP
Return to HID-27-EX39-850-BYP-PT| Watts | 12W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 1740/2610/3915 lm |
| Efficacy | 145 |
| Color Accuracy | 87 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
HIDFA-27S-EX39-850-BYP
IVAFT-100LSF730WU/WS2
IVAT2-45LWM730GU/WS
IVAT3-75LWM730GU/WS4/LC
ALED4T105SFK/D10/WS4
HIDFA-27S-EX39-850-BYP
IVAFT-100LSF730WU/WS2
IVAT2-45LWM730GU/WS