| Watts | 36W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 5,000 lm |
| Efficacy | 138.9 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
LOT4T110Y/480/D10/UPA
HALV10L935-FG2-K/BL/E2
HALVS18L927-F-S
IVAT5S-100LPA730GU/WS
LOT4T110Y/480/D10/UPA
HALV10L935-FG2-K/BL/E2
HALVS18L927-F-S