| Watts | 36W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 5,000 lm |
| Efficacy | 138.9 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
ALED2T78SFNW/480/D10
CDLED2PS-10W-20D927-S
LOT5T110N/480/D10/UPA/7PR
IVAT2-75LWM740WH
HALV10L940-LW-A
ALED2T78SFNW/480/D10
CDLED2PS-10W-20D927-S
LOT5T110N/480/D10/UPA/7PR