| Watts | 45W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 6,300 lm |
| Efficacy | 140 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
IVAT4-75LWM740KH/WS
IVGT5-30L730WU/WS2
IVAT4-75LWM740KH/WS
IVGT5-30L730WU/WS2