 This is a link to the product HID-60-V-EX39-840-BYP-HB-G2 HID-60-V-EX39-840-BYP-HB-G2
Hid Replacements 8000 Lumens Hid 60W Vertical Base Ex39 80Cri 5000K Ballast Bypass High Bay Gen 2
Area Lights 6864 Lumens Ivat4 Type Iv 67W Slipfitter Mount 70Cri 3000K Black 120V-277V 0-10V Dimming Lightcloud Controller