| Watts | 60W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 8,000 lm |
| Efficacy | 133.3 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
HID-60-V-EX39-840-BYP-HB-G2
IVAT4-75LSF730KU/LC
CDLED2PC-10W-40D930-K
A19-4.5/9/14.5-E26-830-3WAY
GN3LED13NRST11S
HID-60-V-EX39-840-BYP-HB-G2
IVAT4-75LSF730KU/LC
CDLED2PC-10W-40D930-K