| Watts | 80W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 10,800 lm |
| Efficacy | 135 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
HID-80-V-EX39-850-BYP-HB-ECO
ALED3T125YRG/480/D10/LC
IVAFT-45LPA750GU/LC
IVAT4-75LSF740ZU/LC
SR8/PIR
HID-80-V-EX39-850-BYP-HB-ECO
ALED3T125YRG/480/D10/LC
IVAFT-45LPA750GU/LC