| Watts | 20/30/40W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 3200/4800/6400 lm |
| Efficacy | 160 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | <20% |
HIDFA-40S-H-E26-8CCT-BYP
GN1LED26YSTBL
IVAT3-100LWM730ZU/7PR/LC
HALVS18L927-FG3-K/MVS/E2
IVAT3-100LSF730KU/WS2/LC
HIDFA-40S-H-E26-8CCT-BYP
GN1LED26YSTBL
IVAT3-100LWM730ZU/7PR/LC