 This is a link to the product IVAFT-100LPA730KH/WS2LC IVAFT-100LPA730KH/WS2LC
Ivelot Ft 100W 10000L Pole 3000K 70 Cri Black 347-480V Dim Ws2 Lc
Area Light 80W Full Cutoff Neutral Led + 480V Pcs Bronze