 This is a link to the product IVAFT-100LWM730GU/WS2LC IVAFT-100LWM730GU/WS2LC
Ivelot Ft 100W 10000L Wall 3000K 70 Cri Gray 120-277V Dim Ws2 Lc
Area Lights 10739 Lumens Ivat2 Type Ii 94W Wall Mount 70Cri 5000K Black 120V-277V 0-10V Dimming